ГлавнаяПомощьВойтиРегистрация
Добро пожаловать на Киевский форум - место общения на различные темы и по интересам для киевлян и гостей Киева на форум Киева.
Если вы вошли как Гость на форум Киева. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Если Вам не пришло с киевского форума письмо с кодом активации?
07 Июня 2020, 10:25:14

Страниц: 1 [2] 3 4 ... 17   Вниз
Українська чи російська мова?  (Прочитано 78440 раз)

Абитуриент
**

Жизнь - прекрасна!

чого в тебе підпис українською? Показывает язык

-------------------------

Ученик

Бо подобається вислів.

"Не переймайся"

Абитуриент
**

Жизнь - прекрасна!

Смеющийся мені теж, подобається! Веселый

Абитуриент
**

Всё пройдёт! И это тоже!

Українську мову постійно принижували, важаю, що саме тому багато хто в повсягденному житі розмовляє російською.
Я знаю обидві мови, та мені важкувато перекладати робочі терміни і якщо на роботі спілкуюсь російською то часто бувають конфузи коли починаю викоростовувати терміни українською.
А за місяць, хочаб тиждень, української мови погоджуюсь з задоволенням! (але можуть бути помилки і у мене Ты тупой?)

Ти знаєшь, що ти людина! Ти знаєшь про це - чи ні?
Усмішка твоя - єдина! І очі твої одні!

Абитуриент
**

Жизнь - прекрасна!

Веселый помилки це не проблема....будемо виправляти .... Супер

Ученик

крошка

я что-то не поняла,вы что на Украине учитесь на русском? Впрочем, мне от этого только лучше, я не очень-то понимаю по Украински. Непонимающий

Я всего лишь маленькая капелька в огромном океане...

Ученик

Українську мову постійно принижували

Какой кошмар... Шокирован, а можно поподробнее об этом... как её принижували ?

Учитель

Ля-ля-фа
в двох словах, цей процес можна описати так...
усю українську інтеленцію постійно нищіли або росіяни, або поляки. в залежності від окупантів....
також заборонялося видавництво, спілкування у всіх ешалонах політичної влади, і звісно побутове спілкування всіх державних службовців у держорганах Імперії, СРСР, тощо. тобто блокада української мови у містах.
таким чином українська мова стала сельським атрибутом, що визначало статус людини у місті як другорядної людини... відповідно створювався штучно блок для всіх україномовних, які намагалися потрапити у державні органи або якось затвердитись у місті, а там і до побуту дійшло...

Доречі, дозволь запитати - ти українофобка?

Здорові, міцні захисники Батьківщини народжуються не від сексу, а від кохання!

Ученик

2Otto Skorzeny

Я тут написала целый пост...затем вытерла... Я боюсь, что мы не поймём друг друга, не хочу закидывать тебя ссылками, начнём  издалека и как-нибудь попроще...
Ты ститаешь, что украинцы были всегда и говорили они исключительно на украинской мове, а поляки и россияне их постоянно гнобили. Я пытаюсь вникнуть в ход твоих мыслей...

Ты, наверное, считаешь, что после победы Великой Октябрьской Революции началась повальная русификация...а до революции вся Украина говорила на мове?

Что касается украинофоба или русофоба - мне всё равно... я за правду.

Магистр

... Де ти знойдеш такого ангела, як я...

я за правду.

За какую ты правду? У каждого она своя...

Испуг)

Ученик

крошка

Да, ладно. Не надо ссориться. Всё равно мы все славяне, все братья и сестры, все из одной дырки вылезли. Веселый

Я всего лишь маленькая капелька в огромном океане...

Абитуриент
**

Жизнь - прекрасна!

НАЙКРАЩА МОВА

Йде синок до школи вперше.
Пита батька мати:
— Якій мові ми синочка
Будемо навчати —
Українській чи російській?
Обидві ж хороші.
— Хай вивчає ту, якою
Печатають гроші.

Смеющийся Смеющийся Смеющийся Смеющийся Смеющийся Смеющийся

Учитель

Веселый
Ля-ля-фа
я можу зрозуміти будь-кого ;) і тебе  також... питання в іншому - чи існують такі аргументи і факти які доведуть мені і переконають мене у тому що я не правий? Якщо є, вислухаю.

щодо поляків і росіян, ні не завжди гнобили, після того як Україну розділили... а сама жесть дійсно відбулася за часів СРСР, з плавним переходом від Імперії.   результат східна і частково центральна Україна, друга сторона частково західна Україна  Веселый

щодо правди, вона дійсно у кожного своя, і навряд ти будеш прикриватися правдою, коли до тебе в дім прийде воїн Аллаха Смеющийся
так що хто ти є, питання актуальне... якщо ти агент сіону чи великодержавна російська шовіністка, я тебе зрозумію, але не змирюся з твоїми поглядами...  якщо лібераліно-демократична атеістка немає про що нам спілкуватися... а якщо звичайна людина як і я, може і сенс обговорити якісь питання.

Прад, памятаю що хтось там грозився ні ногою на даний форум бондерохвашизтів?  Смеющийся

Lica
аморально... ;)

капелька
згоден, словяни.... якщо в тебе є брат чи сестра, задай запитання собі, чи згодна дозволити ти розпоряджатися своїм життям йому(їй)?
так само і з братськими націями

Здорові, міцні захисники Батьківщини народжуються не від сексу, а від кохання!

Абитуриент
**

Жизнь - прекрасна!

Веселый
Ля-ля-фа
я можу зрозуміти будь-кого ;) і тебе  також... питання в іншому - чи існують такі аргументи і факти які доведуть мені і переконають мене у тому що я не правий? Якщо є, вислухаю.

щодо поляків і росіян, ні не завжди гнобили, після того як Україну розділили... а сама жесть дійсно відбулася за часів СРСР, з плавним переходом від Імперії.   результат східна і частково центральна Україна, друга сторона частково західна Україна  Веселый

щодо правди, вона дійсно у кожного своя, і навряд ти будеш прикриватися правдою, коли до тебе в дім прийде воїн Аллаха Смеющийся
так що хто ти є, питання актуальне... якщо ти агент сіону чи великодержавна російська шовіністка, я тебе зрозумію, але не змирюся з твоїми поглядами...  якщо лібераліно-демократична атеістка немає про що нам спілкуватися... а якщо звичайна людина як і я, може і сенс обговорити якісь питання.

Прад, памятаю що хтось там грозився ні ногою на даний форум бондерохвашизтів?  Смеющийся

Lica
аморально... ;)

капелька
згоден, словяни.... якщо в тебе є брат чи сестра, задай запитання собі, чи згодна дозволити ти розпоряджатися своїм життям йому(їй)?
так само і з братськими націями

Otto Skorzeni: спешл фо ю.... це відома гуморесочка Павла Глазового..тому я не розумію, що саме тут АМОРАЛЬНОГО? Непонимающий ;)

Абитуриент
**

Жизнь - прекрасна!

МОВА ВЕЛИЧАВА

Якщо в нашій безталанній мові
Набереться двісті тисяч слів,
То за кожне українське слово
Вже поклали сто голів...

Нашу мову величаву
Чуємо не всюди.
І не мова винна в цьому —
Винуваті люди.
Не вживеться щира мова
З кволими рабами,
В яких думка на припоні,
Язик за зубами.
У чиновницьких чуланах,
Де столи дубові,
Де неволя і сваволя,
Тісно нашій мові.
По крамницях та пивницях,
Де й повітря п'яне,
Гасне, в'яне слово наше
Степове, духмяне.
Не для «куплі» мова наша
І не для «продажі».
Не для того, щоб базікать
На ледачім пляжі.
Наше слово не ввібгати
У сухі трактати,
Щоб лакейством хліба кусень
Підло заробляти,
Щоб брехати, щоб дурити,
Забивати баки,
Позичаючи нахабно
Очі у собаки.
На зачовганих асфальтах,
Де смолою пахне,
Наше слово крила губить,
Наша мова чахне...

це теж АМОРАЛЬНО?! Непонимающий Строит глазки

Страниц: 1 [2] 3 4 ... 17   Вверх

Перейти в:  

Киевский форум создан для открытого общения между киевлянами и гостями Киева, обсуждения интересных и важных тем, связанных с нашим городом. А на досуге наш Форум Киева предлагает пообщаться на темы, касающиеся отношениям между мужчиной и женщиной, отдыху и семейным делам и много других интересных тем вы сможете прочитать и обсудить на форуме города Киева!!!
Киевский форум создан одним из первых форумов города Киева. Мы стараемся не допускать противоправностей в общении.
"Здесь спама нет, только общение" Мы всегда рады приятным собеседникам!!!

Copyright © 2007-2019 Киевский форум Форум Киева. Киевский форум. Общение в Киеве. Киев форум. Киевская беседка. 07 Июня 2020, 10:25:14

Все права защищены. Если вы хотите копировать материалы с форума прямая ссылка на форум Киева обязательна